En İyi Android Uygulamaları

android uygulamalar

Akıllı telefonların insan hayatında olduğu günden itibaren en kullanışlı ve en işe yarar Android uygulamalarını sizlere listeler halinde bu yazıda sunacağız. İşte en işe yarar android uygulamalar:

Shazam

Android cihazların insanlık tarihinde yerini almasıyla birlikte her geçen gün yeni yeni uygulamalar türetildi. Bu uygulamalardan birisi ise Shazam uygulaması. Tamamen ücretsiz olan ve reklam içermeyen bu uygulama ile uygulamayı açtığınızda bilmediğiniz şarkıyı sizlere kime ait olduğunu bildiriyor. Hangi şarkının kime ait olduğunu bilmek istiyorsanız Shazam uygulamasını indirebilirsiniz.

WhatsApp

Akıllı cihazlar dünyasında yerini alan en popüler messenger uygulaması şüphesiz WhatsApp’dır. Whatsapp her geçen gün geliştirilen ve kullanıcıların sohbetini devam ettirebilmesi için en mükemmel uygulamadır. WhatsApp web sürümü ile entegreli çalışmaktadır. Facebook tarafından satın alınmıştır.

ZOOM: Cloud Meetings

Karantina döneminde online konferans uygulamaları büyük rağbet gördü. Google’a ait olan Zoom uygulaması görüntülü konferans uygulamasıdır. Grup içerisinde 100 kişiyi aynı anda destekleyen bu uygulamada ücretli planlarda mevcut. Büyük bir işletmeniz yoksa bu uygulama tam size göre.

Signal

Karantina döneminde büyük bir rağbet gören uygulamalardan birisi de Signal uygulamasdır. İnsanlar arasında kolaylıkla iletişim kurma görevini üstlenen signal uygulaması kullanıcılarına tam güvenlik ve mahremiyet sözü veriyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık